Виставка дитячих робіт " Весняна симфонія"

Наближення весни пробуджує найкращі, найвеличніші думки та почуття, в природі все оживає й розквітає - дарує нам свою магію./Files/images/IMG_20240313_115156.jpg

Отже, традиційноНа база ЗДО (ясла – садок) №3 № Веселка було організовано вистаку дитячих робіт присвяченій чудовій порі року Весні. У цій виставці можна побачити, як діти батьками представили цю пору року у вигляді малюнків, аплікації тощо./Files/images/IMG_20240313_115047.jpg

Діткам дуже цікаво займатись мистецтвом, під час творчих занять вони виражають свою фантазію, образне мислення. Скільки радості і гордості відчували діти від цієї виставки! Вони з цікавістю розглядали кожну роботу і розповідали про свою. Всі вироби вражали своєю красою, неповторністю та оригінальністю у виконанні./Files/images/IMG_20240313_115142.jpg






Город на підвіконні

/Files/images/IMG-b384e8401b9e98a4ae14be43a2332aea-V.jpgНа початку лютого вихованці ЗДО (ясла – садок) №3 « Веселка» під керівництвом вихователів почали захід по дослідженню та вивченню рослин, вирощених взимку на підвіконні.

У контейнерах з ґрунтом на вікнах ростуть цибуля, квасоля, жито, зелена трава, а також розпустилися поставлені у воду гілочки бузку, вишні, смородини.

Город на підвіконні в дитячому садку сприяє розвитку допитливості і спостережливості в дітей, він допомагає краще пізнати життя рослин. Вирощення міні-городу має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки у природі. Діти отримують навички вирощування рослин власноруч, догляду та спостереження за ними, дізнаються про умови вирощування городніх рослин, вчаться естетично прикрашати ділянки з рослинами, бачать результати своєї праці. Також маленькі дослідники мають змогу під час прийому їжі покуштувати деякі пророщені рослини – наприклад, зелену цибулю, яка є корисним джерелом вітамінів взимку./Files/images/IMG-f13d66eaa9f4eab19aad5dd05624cba5-V.jpg


Семінар вихователів та практичних психологів закладів дошкільної освіти

З метою підвищенням компетентностей вихователів та практичних психологів закладів дошкільної освіти громади 22 лютого 2023 на базі методичного сектору відділу освіти пройшов семінар-практикум на тему «Емоційний інтелект як ментальна здібність особистості», який підготували та провели педагоги Городищенського ЗДО № 3 «Веселка».

Оксана Григорчук, вихователь Городищенського ЗДО № 3 «Веселка», зосередила увагу присутніх щодо важливості розвитку емоційного інтелекту особистості: розуміння та контроль за своїми емоціями, здатність співпрацювати з іншими людьми.

Антонина Коляда, практичний психолог Городищенського ЗДО № 3 «Веселка», провела з педагогами практичні вправи та тести на визначення емоційного стану.

Педагоги переглянули відеозаняття з дітьми старшого віку «Дивовижна подорож у чарівну країну емоцій», де вихованці вчилися розпізнавати емоції героїв казок, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, перемагати свій страх, закріпили знання про органи чуття. (Ірина Мірошник, вихователь Городищенського ЗДО № 3 «Веселка»).

В кінці семінару учасники мали змогу обмінятися досвідом з практики щодо розвитку емоційного інтелекту у дітей дошкільного віку.

Навчання елементів грамоти - важливий аспект мовленнєвої готовності дітей до школи.

/Files/images/navchannya__elementv__gramoti_-__vajliviy__aspekt__movlennvo__gotovnost__dtey__do__shkoli/IMG_20191119_094421.jpg

19.11.2019 р. на базі ЗДО ( ясла-садок) № 3 « Веселка» м. Городища відбувся районний майстер - клас для вихователів старших груп ЗДО на тему « Навчання елементів грамоти - важливий аспект мовленнєвої готовності дітей до школи».

/Files/images/navchannya__elementv__gramoti_-__vajliviy__aspekt__movlennvo__gotovnost__dtey__do__shkoli/IMG_20191119_112234.jpgМета заходу : підвищувати рівень знань і вмінь педагогів щодо навчання елементів грамоти старших дошкільників. Розвивати дослідно-творчі педагогічні здібності , інноваційну культуру і креативне мислення . Активізувати творчий потенціал . Розширювати обізнаність щодо методів і прийомів розвитку зв’язного мовлення дітей . Спонукати до професійних пошуків .





Студія педагогічних інновацій

21.11.2018 року в Городищенському ЗДО №3 «Веселка» відбулося засідання «Студії педагогічних інновацій» для вихователів ДНЗ на тему: «Використання малювання для активізації розвитку мовлення дітей дошкільного віку»./Files/photogallery/896/IMG_20181121_101836.jpg

Метою засідання було ознайомити вихователів із технікою скрайбінгу, показати важливість засвоєння дітьми вмінь і навичок із зображувальної та мовленнєвої діяльності .

Під час роботи з дітьми вихователем О.П. Григорчук було проведено творчу роботу за змістом вірша Наталії Забіли «Олівець – Малювець». Діти розвивали творчі здібності та слухову увагу, працюючи у техніці скрайбінгу.

Практичним психологом А.В. Царенко проведено консультацію з учасниками засідання на тему: «Як потрібно читати дитячий малюнок?» .

Керівник «Студії педагогічних інновацій» О.М. Пархоменко провела роботу із слухачами, яка показала, що малювання розвиває не тільки мовлення, а й абстрактне та логічне мислення, уяву.

Присутні вихователі поділилися своїм досвідом роботи, розробили рекомендації для проведення занять із зображувальної діяльності з використанням мовленнєвих ігор та вправ.

Ми поєднали музику, творчу і мовленнєву діяльність і влаштували власне свято малюнка і поезії у нашому дитсадку! /Files/photogallery/896/IMG_20181121_102709.jpg



Районний практикум-семінар для вихователів старших груп на тему: «Формування мовленнєвої компетенції дошкільників на засадах гуманізації, диференціації та інтеграції»

27.04.2018 року в Городищенському ЗДО №3 «Веселка» відбувся районний практикум-семінар для вихователів старших груп на тему: «Формування мовленнєвої компетенції дошкільників на засадах гуманізації, диференціації та інтеграції» - керівник вихователь-методист Григорчук О.П.

Метою семінару-практикуму було активізувати знання педагогів з питань формування в дітей звукової культури мовлення засобами дитячого фольклору.

Під час роботи з дітьми вихователем Григорчук Оксаною Петрівною було проведено дослідницько-пошукову діяльність, мовленнєві ігри та вправи, завдання на розвиток логічного мислення з використанням ІКТ.

Практичним психологом Царенко А.В. та вихователем Голубєвою В.В. проведено майстер-клас з учасниками заходу на тему: «Як досягти чіткої вимови? Допоможе фольклор!», що сприяло підвищенню рівня фахової майстерності педагогів, формуванню практичних навичок в роботі з дітьми. Учасників спонукали до творчого самовираження та самовдосконалення.

Семінар пройшов у активній творчій атмосфері, педагоги отримали практичні навички використання сучасних інтерактивних технологій та позитивний досвід їх використання в освітньому процесі.

/Files/images/praktikum_semnar/IMG-b77365195b0cc874154739c8ede97efe-V.jpg



Заняття

в молодшо - середній групі

На тему: « Яблуко в осінньому саду» ( морально – етична бесіда за творами В.Сухомлинського)

в молодшо – середній групі

На тему: « Яблуко в осінньому саду» ( морально – етична бесіда за творами В.Сухомлинського)

Відповідно до плану роботи на базі дошкільного закладу пройшов відкритий показ для педагогічних працівників, інтегрованого заняття на тему: «Пізнання природного довкілля дошкільниками в процесі роботи з художньою літературою», з вихованцями молодшо – середньої групи : « Яблуко в осінньому саду» ( морально – етична бесіда за творами В.Сухомлинського). Вихователь І.Б Мірошник.
/Files/images/IMG_6066.jpg/Files/images/IMG_6075.jpg/Files/images/IMG_6077.jpg

" У кожній зернині - любові краплина..."

Символічно, що в грудні кожен підводить підсумки своєї діяльності за увесь рік.
Так, у нашому колективі вже стало доброю традицією починати новий рік з новою книгою. Називається вона " У кожній зернині - любові краплина..." Мета якої дати малечі, їх батькам, необхідні знання, вміння використовувати для здорового харчування з дитинства все, чим цінний світ рослин. Донести ази знань про те, як вирощується із зернинки плід, які його поживні властивості, як наші предки цінували, зберігали, пеердали нам зерна життя, довголіття творчості міцного духу.

/Files/IMG_5248.jpg

Районний прктикум- семінар для вихователів старших груп

Медіаосвіта перебуває в епіцентрі наукової думки в сфері дошкільної освіти. Організація освітнього процесу з використанням як традиційних так й інноваційних інформаційно - комунікаційних технологій медіаосвіти зі старшими дошкільниками, дає підстави стверджувати , що вона сприяє вихованню креативності, вмінню творчо використовувати інформацію з будь -яких медіаджерел. Так в ДНЗ №3 "Веселка" м.Городища 9.11.2016 відбувся захід на тему: "Застосування мас - медіа технологій для формування у вихованців навичок спілкування з дорослими та однолітками". Під час якого діти набували знання про використання засобів мас - медіа з метою розуміння інформації вміння її швидко відшукувати та творчо використовувати, створювати нові медіапродукти.

/Files/images/SAM_2009.JPG
/Files/images/SAM_2016.JPG

/Files/images/SAM_2010.JPG

29 вересня пройшли методичні посиденьки. Вони пройшли успішно. Педагоги дізналися багато нового з життя і діяльності В.О. Сухомлинського.

17 жовтня відбулося засідання круглого столу. З усією серйозністю і відповідальність підійшли до питання попередження травматизму під час активної, рухової діяльності дошкільників

./Files/photogallery/SAM_1804.JPG

" Пізнай дитинко, світ рослинки"


Книга є колективною працею педагогів, з використанням краплин досвіду дошкільників з екологіного виховання. Вона виховує у дітей позитивне ставлення до живоюї природи, допитливість, любов та дбайливе ставлення до рослинного світу рідної Городищени, розвиває естетитичні почуття, художні смаки.

/Files/images/IMG_4726.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1074

Коментарi